Close
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapisz się do naszego newslettera, a co miesiąc otrzymasz świeżą dawkę inspiracji, artykułów blogowych, informacji branżowych oraz dotyczących nowych funkcjonalności Samelane.
Close
Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!
Co miesiąc będziemy wysyłać Ci garść przydatnych informacji na temat Samelane oraz ciekawe artykuły branżowe. Sprawdzaj swoją skrzynkę regularnie!

O nas

W erze cyfrowej pomagamy firmom wdrażać najnowsze technologie i rozwiązania.
Zarezerwuj demo Skontaktuj się
Group
neurosys office lms

Poznaj nas

Jesteśmy firmą z siedzibą w UE, której zespoły i biura znajdują się w Wielkiej Brytanii, Polsce, Niemczech i Norwegii.

Tak właściwie to jesteśmy częścią większej grupy – firmy IT NeuroSYS, która ma ponad 10-letnie doświadczenie na rynku, blisko 100 pracowników oraz własny, wewnętrzny zespół R&D.

Dzięki temu możemy dostarczać nie tylko narzędzia do e-learningu, digitalizacji i automatyzacji, ale także niestandardowe rozwiązania oparte na rozszerzonej rzeczywistości i sztucznej inteligencji. Nawiązaliśmy współpracę z partnerami na całym świecie – w Stanach Zjednoczonych, Europie i Azji.

Wybrali Samelane

comcast logo
tkm projekt black logo
grupa azoty black logo
medable logo
Access logo

Zostań partnerem

Poszukujemy partnerów sprzedażowych, twórców treści szkoleniowych i programów afiliacyjnych. Masz jakiekolwiek pytania? Skontaktuj się z nami.
Zostań partnerem
partners map

Nasz zespół

Zespół Samelane składa się z kadry kierowniczej, programistów, szkoleniowców i managerów z wieloletnim doświadczeniem w IT i e-learningu.
Tomasz Kowalczyk
Tomasz Kowalczyk
CEO
t.kowalczyk@samelane.com
Juliana Palamarczuk
Juliana Palamarczuk
Product Manager
j.palamarczuk@samelane.com
Ewelina Pakosz LMS Samelane
Ewelina Pakosz
Marketing Manager
e.pakosz@samelane.com
Marcel Kasprzak
Marcel Kasprzak
Managing Director
m.kasprzak@samelane.com
Matti Kawecki
Matti Kawecki
Sales Engineer
m.kawecki@samelane.com
Mark Taggart
Mark Taggart
Co-Founder
m.taggart@samelane.com
Piotr Ziemba
Piotr Ziemba
Head of Development
p.ziemba@samelane.com
Mabel Selente
Mabel Selente
Regional Manager
mabel@samelane.com
Samelane LMS
Dołącz do nas
SKONTAKTUJ SIĘ

Case studies

Samelane pomógł wielu firmom osiągnąć ich pełny potencjał. Zobacz studia przypadków wybranych klientów.
comcast thumb
Usługi biznesowe:

Comcast

Usługi biznesowe mogą wymagać tysięcy osób obsługujących klientów indywidualnych...
Dowiedz się więcej
Grupa Azoty Thumb
PRZEMYSŁ CHEMICZNY:

Grupa Azoty

Drukowane materiały szkoleniowe sprawiają, że nauka jest mniej satysfakcjonująca, po...
Dowiedz się więcej
TKM Projekt Thumb
Automatyka przemysłowa:

TKM Projekt

TKM Projekt pracował nad zaprojektowaniem i wykonaniem systemu grawerowania laserowego ...
Dowiedz się więcej

Chcesz poznać szczegóły?

Chcesz dowiedzieć się więcej i przetestować wersję demo? Sprawdź, jakie korzyści Samelane może przynieść Twojej organizacji!
Skontaktuj się z nami